Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

päässä viiltää

Vierailija
22.09.2014 |

Onkohan verkkolekureita paikalla, mistä voisi johtua todella voimakas yhtäkkinen vihlaisu päässä? Tuntuu kuin kirveellä lyötäisiin. Tuon jälkeen oli huonohko olo ja pientä päänsärkyä, muttei muita oireita.

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
22.09.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

Minulla on ollut tuollaista aika paljon, mutta ei huonoa oloa tai päänsärkyä sen jälkeen. Yhtäkkiä viiltää (osuvasti kuvasit) aivan hirveästi, kestää muutamia sekunteja ja menee pois. Muutamia vuosia jo näin, mutta saattaa olla kuukausienkin taukoja. 

Käy sinä lääkärillä, itse en viitsi, kun suhtautuminen on aina vähän niin ja näin.. + olen kyllästynyt lääkärissä ramppaamiseen, muutama vuosi sitten jouduin (tai pääsin) massiivisiin tutkimuksiin borrelioosin vuoksi. Nyt menen vasta kun "pää kainalossa". 

Vierailija
2/2 |
22.09.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mulla johtui niskasta tuollainen

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kahdeksan kaksi neljä