Eilinen 4 D, joko on arvosteltu täällä?
Kommentit (4)
Tuo on totta suomessakin. Minä, minä, joka paikassa minä. Olen täydellinen ja haluan täydellisen miehen. Katsoin mieheni kanssa ko. ohjelman ja huvitti todella.
Kun ensivaikutelmasta on tullut kaiken A ja O, siihen panostetaan. Mutta eihän kukaan voi näytellä parisuhteessa pitkään. Siis mihin ihmeeseen ollaan menossa, kun pellet ja narrit äänestetään valtiojohtoon, parisuhteeseen haetaan täydellisyyttä ja kaiken keskipisteenä aina minä itse.
Onneksi sukulaistyttö opiskelee psygologiaa, se on tulevaisuuden ala, yhä useampi pimahtaa päästään, kun ei osaa elää oikeaa elämää. Kylmä totuus tulee vastaaan kaikilla jossain vaiheessa. Jotkut yrittävät helpottaa oloaan pillereillä, jotkut kallonkutistajilla.
Hyvä dokkari karmeasta aiheesta.
se kertoi naisista, joille ei kelpaa melkeinpä mikäänlaiset miehet. ovat siis todella nirsoja! ja samalla kauhean koppavia (se yksi horse-hammas joka oli menestyjä) tai sitten rumia (se yksi jolla kauhean iso nenä!).... että luulevat siis olevansa liian hyviä melkein kaikille! =DD
Toisaalta, eipä ole minun murheeni...
Eihän täällä näin aikaisin ole edes juuri kettän.
No mitä se dokumentti käsitteli?