Joku ulkonäköhullu kirjoittaa tänne paljon provoja
Vaikka säkin olet saanut viime aikoina pitkän kuivan kauden jälkeen, niin ei se sinusta missiä tee vaikka nyt siltä tuntuu. Saanutko vain olet vai oikein tiineenä?
Kommentit (4)
Rasittavaa on se, että aikuisen ihmisen elämä pyörii ulkonäön ympärillä. Entä perhe, oman ikääntyneet vanhemmat, lapset, harrastukset, ystävät tai opiskelukavereiden kanssa nauraminen olisi parempaa ajanvietettä?
En ole täällä vieraillut ahkerasti, mutta millaisia aloituksia tekee? Onko ne näitä suomalaiset naiset ovat sitä ja tätä ja virolaiset / venäläiset kauniita -aloituksia??
[quote author="Vierailija" time="02.09.2014 klo 15:48"]En ole täällä vieraillut ahkerasti, mutta millaisia aloituksia tekee? Onko ne näitä suomalaiset naiset ovat sitä ja tätä ja virolaiset / venäläiset kauniita -aloituksia??
[/quote]
Minuakin kiinnostaisi tietää. En kai vain kiinnitä tarpeeksi huomiota tai sitten joku liioittelee.
Niin tekee. Rasittavaa ja typerää!