Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Ticketin nettisivut?!

10.08.2008 |

Hej viisaammat TTH-fanit:)!



Onko Ticketin tavaramerkki, että nettisivuja ei vieläkään ole päivitetty talvimalliston osalta..? Odotan kuumeisesti malliston julkaisemista - tai siis kai se on jo julkaistu kun tyyliblogiin joku ihana blogisti oli kuvia laittanut ja joku sanoi saaneensa sisukkaasta kuvastonkin..:)



Lähinnä kiinnostaa, onko yksivärisiä (siis ei kuviollisia - tai no, ruutuja voi olla:) kaksiosaisia talvipukuja ja mistä koosta alkaa ticketillä kaksiosaiset - saako jo koossa 86cm..?



Kiitos jos joku tietää ja osaa auttaa!



Tanjuska

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
10.08.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ticketiltä on kyllä tulossa yksivärisi kaksiosaisia talvipukuja. Osassa huppu saattaa olla eri värinen tai vaikka ruudullinen. Väreinä ainakin musta, ruskea, metsänvihreä, lime, punainen, tumma lila ja valkoinen. Värejä on siis tosi paljon, en tosin tiedä tuleeko kaikkia myyntiin Suomessa.



Ticketin sivut ei ole päivitetty vielä enkä tiedä milloin päivitetään, mutta sain tyyliblogiin kuvat suoraan Tanskasta.



Kokoasiaan en osaa vastata,kun ei ole ollut tarvetta kaksiosaiselle vielä koossa 86cm, mutta luulisin että tuossa koossa jo saa.



Tyyliblogin Heini

Vierailija
2/2 |
12.08.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kiitos Heinille tiedosta!

Onko jollain tietoa tuosta kaksiosaisten kokoasiasta..?



Tanja

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla