Kukaan ei halua mua 162/135!
Painon lisäksi oon yh viidelle lapselle ja vasta 26v. Mistä löytäisin miehen vai täytyykö olla loppuelämä yksin ;(
Kommentit (8)
Laihduta nyt hyvä nainen. Muuten voi tulla viisi orpoa..
Miten olet päätynyt tuohon tilanteeseen?
voi kultsi! Totta kai aina on mahdollisuus saada joku! Ei ylipaino, isokaan, ole mahdoton este, tiedät sen varmasti itsekin.
Mutta, jos olet fiksu likka niin kuin varmasti olet, tiedät senkin, että todennäköisyyksiä saada mies kannattaa aktiivisesti itse parantaa. Pieni hidas painonpudotus olisi ehdottomasti järkevää. Jokainen pudotettu kymmenen kiloa parantaa mahdollisuuksia tietyn prosentin. Ota se kannustukseksi. KUn laihdut, pysyy niveletkin paremmin kunnossa, niin pystyy helpommin juoksemaan miesten perässä :)
Isosta painosta kun lähtee liikkeelle, siinä on se etu, että laihtuminen on alussa tosi nopeaa. Satsaa myös vaatteisiin ja hiuksiin. Itse asiassa nainen pääsee ällistyttävän pitkälle jos sillä, että on hyvät hampaat ja paksu, pitkä tukka. TOivottavasti nämä asiat ovat kunnossa, jos ei, niin tee hiuksillekin jotain.
Tsemppiä! Ja muista pitää itsetuntosi kunnossa, ei tuolla tavalla saa vaipua kyyneliin vaan ruveta buustaamaan tsäännssejäään!
No vali vali, tee asialle jotain. En mäkään noin läskiä huolis.
[quote author="Vierailija" time="12.08.2014 klo 23:24"]
No vali vali, tee asialle jotain. En mäkään noin läskiä huolis.
[/quote]
Hei nyt ilkimykset >:( !!!
toinen itkee ja hänellä on PAHA mieli, ja te vain ilkeilette! Senkin paskat.
Ap, tilanne ei ole toivoton. Et kuuntele ilkeitä ihmisiä vaan uskot mahdollisuuksiisi ja alat pikkuhiljaa kasvattaa mahdollisuuksiasi. Kun tykkäät itsestäsi, niin jaksat tehdä myös tilanteellesi jotain. Sinulla on yksi mieletön etu, ja se on ikä. 26-vuotiaana olet hottiksempi kuin 40-vuotias, olitpa lihava tai laiha. Ja jos nyt nuorena laihdutat, ihosi ei jää roikkumaan vaan kiinteytyy. Jos siis aiot laihtua, se pitää tehdä nyt tai ei koskaan. Kun vanhana laihtuu, jälki voi olla rumempaa kuin mistä lähti liikkeelle.
Tsemppiä, usko mahdollisuuksiisi, mäkin uskon suhun!
On kyllä epätodennäköistä että löytäisit normaalin miehen rinnallesi noilla parametreilla. Joku läski-fetissi peräkammarin poika saattaisi tarttua syöttiin.