Mä oon just menos kädelle. Kysyttävää?
Niin siis mä oon pyöriny täällä teidän ihanien naisten, karvasten tylsistyneiden miesten ja ehkäpä jopa hyvin monen röllin kanssa tän kuuman kostean rapulaisen päivän. Ja täytyy kyllä sanoa, että aika viihdyttävää darraseuraahan te pikku kanaset olette, vaikka kyllä tässä välillä äo tuntuu laskevan itelläkin miinuksen puolelle. Mutta sehän tekee elämästä kuadrublisti hauskempaa ku tajuu tyhmempiekin juttuja ku laskeutuu niiden tasolle :) Mutta pitemmittä puheitta laskeudun takaisin miesjuustojen luolaani, hakkaamaan tattia, niin että nuppia kuumottaa ja heikompia heikottaa. Mutta hikistä kesää kaikille pienille ja vähän isommillekkin jarruraidoilleni ja toivottavasti emme ikinä tapaa oikeassa elämässä. (paitsi pienten huulihölkkien merkeissä ;)
Kommentit (14)
Juu kuule ihan samaa tasoa olet sinäkin, palliperäisestä luontaisesta ylimielisyydestä huolimatta.
vauva av vois olla ihan tasokaski paikka ilman näitä muiden käyttäjien haukkumis -aloituksia
Yksi kysymys olis joo, miten sä voit mennä kädelle, kun alotuksesta päätellen sä oot ihan kädetön? oisko sulla sittenkin joku siellä vähän jeesaamassa?
Aaaa aijaa, ihan kädetön?? Mammahan noi hommat on yleensä hoitanu mut tällä kertaa mentii iha oman käden oikeudella. Ja mikä haukkumisalotuksia? Mähän kehuin heti naisia ja miehiä? Ja kyllähän sitä vähän huumorintajua pitää olla vaikka huonoa huumoria olisikin. Olen minäkin kestänyt putousta ja kaiken maaliman muuta "hauskaa" niin kyllähän tätä pitää jotenkin kompensoida ja ilmaista itseään ja päästää se ulos. Ja palliperäisestä luontaisesta ylimielisyydestä? >totta sekin, en kiellä kyrpiähän me ollaan silti te meitä haluutte, vaikka me ei haluta muuta ku reikää mut sitä pitää olla kaiken maailman treffit ja kukkaset,näyttää tunteita ja kaikkea muuta höpöhöpö mistä te naiset tykkäätte, että saatte nostettua sitä omaa itsetuntoanne sieltä meikkien alta, jonne te piilotatte itsenne kun ette kestä maailmaa ilman. Mutta onneksi on keksitty semmonen taikajuoma millä naisten jalat saa aukeemaan ilman näitä hempeilyjä ja muita hömpönpömpötyksiä ;) No mutta anteeksi tämähän on aikamoista terapiaa etten sanoisi. Vähän kun puhuis mies miehelle vaikka täällä tuskin miehiä on nimeksikään. Kysymyksiä vaan lissee
;) ihanaa kehujahan oikein satelee, mistäköhän tällä kertaa jaarittelisin, ihan vaan näin keskenäni? Vai eiköhän tämä ala riittää tältä vuodelta, on sitä niin paljon taas naisten sielunelämästä opittu, että kyllä tämä satsi riittää pidemmäksikin aikaa, ettei sitä nyt ihan akaksi muutu. Mutta täytyy kyllä sanoa, että on teillä naisilla onkelmat, huomaa, että maassa on kaikki hyvin kun pienimmistäkin itseään hiertävistä saadaan aikaan semmonen määrä tyhjää löpinää, vähän niinkuin minä tässä. Yksi kun alottaa, muut kanat kaakattaa mukana, elämäkin on paljon yksinkertaisempaa ja paljon mukavempaa, kun ei päätänsä tyhjänpäiväisillä ja mitättömillä asioilla itseään kiusaa ja vaivaa. Kokeileppa olla meikittä viikko tai pari, äläkä stressaa mitä laitat päälle, vaatteet kaapista vaikka silmät kiinni, niin huomaat, että ruuvi alkaa löystymään alta aika-yksikön
Onhan niillä törpöilläkin joskus pointti, vaikkakin hyvin huonosti naamioituna
Oot sä Sebu? Yht dorka ulos anti. Laita sun orgasmi naama instaan niin saa nauraa eiks jeh?