Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Mitä mieltä tämmöisestä miehestä....

Vierailija
16.08.2006 |

Mies päälle 30v. Seurustellut 2 vuotta puolisonsa kanssa. Sitten tapaa toisen naisen, aloittaa tämän kanssa rinnakkaissuhteen jonka aikana menee kihloihin oman avokkinsa kanssa. Rinnakkaissuhdetta kestää vielä vuoden verran kihlautumisen jälkeenkin....... Kommentteja?

Kommentit (5)

Vierailija
1/5 |
15.08.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

Eiköhän tuo ole aivan täysin sen miehen asia, miten käyttäytyy. Mitäs se meille muille kuuluu. Kaikki tekee toisinaan virheitä.

Vierailija
2/5 |
17.08.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

itsekkin haluisin tietää joskus jotain kun ei noista miehistä aina tiedä, miten kieroituneita kaksois elämiä viettäneevät ja itse en haluis tuhlata aikaa sellaseen prkl P*****N!

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/5 |
17.08.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

persoonahäiriöinen?



-9

Vierailija
4/5 |
17.08.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

mutta missä se toinen nyt on+ Millainen se toinen on? Mitä miehesi sanoi sinulle? Miten selvisi? Mitäs nyt? Jätä se jos et sitä jo tehnyt.

Vierailija
5/5 |
17.08.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mieheni oli suhteen aikana psyykkisesti sekaisin, ajautui suhteeseen osittain minun töppäysteni takia (joista toinen nainen ei tietenkään tiedä mitään. kuvitteli varmaankin minun itkevän mieheni perään). Ei ollut puhtaita jauhoja siis minullakaan pussissa. Annoin asian olla. En aio miestä jättää ja toinen nainen on poissa kuvioista, hänellä oma mies.



-9

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kaksi seitsemän kahdeksan