Kysymyksiä anaaliseksistä, mies pantavana osapuolena
Olen nainen ja kiinnostunut mieheni täydellisestä prseestä myös seksuaalisessa mielessä, mutta en ole vielä koskaan ollut tekemisissä anaaliseksin kanssa. Mies tietää kiinnostukseni, mutta ei vielä ole sinut sen kanssa että koskisin häntä sinne. Tuli tässä asiaa pohtiessani mieleen muutama kysymys miehille:
Jos saat miehenä sormea/tappia/dildoa/munaa peppuun, niin mikä siinä tuntuu parhaalta? Eturauhasen stimulointi, peräaukkoon kohdistuva venytys/hankaus vai jokin muu? Tuntuuko pantavana oleminen aina siltä, että siinä alistuu toiselle osapuolelle, vai onko alistuskuvio novellien ja prnovideoiden luomaa harhaa?
Kommentit (12)
Täällä riittää näitä vielä nykymailmassakin seksiin kovin ahtaasti suhtautuvia ihmisiä. Jokainen sen kuitenkin kokee omalla tavallaan eikä ole pois muilta, miten itse siitä haluaa nauttia.
Itse huomasin oman mieheni nauttivan, kun vaikka suihinottaessani hyväilin pepun aluetta ja vähän laitoin sormea sisäänkin. Hän sanoi tuntuvan oikein hyvälle, tutustuimme aiheeseen vähän lisää ja nyt käytössä harvakseltaan myös strap-on leikit. Sen kanssa touhutessa hväiilen käsin samalla hänen penistä ja todella voimakkaat orgasmit saa miekkonen noilla kerroilla nauttia. Ihanaa katsella sitä euforiaa. Olihan se vähän outoa aluksi, mutta rauhassa tutustuttiin aiheeseen ilman suorituspaineita.
Hän sanoo, että juurikin tilanteesn rivous, naitavaksi alistumisen tunne ja toki eturauhasen stimulointi ovat ne jutut jotka saavat nautinnon eri tasolle. Toki minulle on sitten ihan omat leikit välillä. Suosittelen kokeilemaan, ei ainakaan ole haitaksi testaus.
Miehenä vastaan.
Kokeiltu on sormea sisällä, mikään ei tunnu hyvältä.
Itsellä elämäni nopein laukeaminen, kun kolmen kimpassa toinen mies työntyi muutaman kerran sisälle... Taisi sitten tuntua hyvälle. Nainen väitti, että laukesin sen takia. :D
Mies 27v
Hyvin yksilöllistä siitä tykkääminen on, niin miehillä kuin naisillakin. Puhumalla, kokeilemalla, kyselemällä, ehdottamalla hitaasti eteenpäin - sillä tavoin se paras ja mieluisin tapa löytyy.
Kunnolla lämmittelyä alkuun ainakin kokemattomalle eli aloitetaan yhdellä sormella tai jollain vielä ohuemmalla. Sitten kun jännitys helpottaa niin voi kokeilla hiukan isompaa. Ekoilla kerroilla ei kannata mennä dildokokoon asti. Ja aina tarpeeksi liukkaria!
Kommentoin peppupanoista tykkäävänä, pariskunnan kanssa puuhastelleena bi-topmiehenä:
Kuuntele partnerisi/pariskunnan toiveita ja fantasioita, edetkää selvin päin ja rauhallisesti. Paljon liukkaria, peppu posliinina ja sopiva asento. Yleensä antaja selällään sängyn reunalla, jolloin hänen eturauhasensa saa parhaan hieronnan - ja tietenkin myös aisurin kalu tarvittaesa rouvan huomion!
Bikaveri kirjoitti:
Kommentoin peppupanoista tykkäävänä, pariskunnan kanssa puuhastelleena bi-topmiehenä:
Kuuntele partnerisi/pariskunnan toiveita ja fantasioita, edetkää selvin päin ja rauhallisesti. Paljon liukkaria, peppu posliinina ja sopiva asento. Yleensä antaja selällään sängyn reunalla, jolloin hänen eturauhasensa saa parhaan hieronnan - ja tietenkin myös aisurin kalu tarvittaesa rouvan huomion!
Huh-huh! Kuulostaa aika riettaalta.
Vierailija kirjoitti:
Suosittelisin näin alkuun psykiatria molemmille.
Voivat sitten vinkata sinullekin.
Vierailija kirjoitti:
Suosittelisin näin alkuun psykiatria molemmille.
Joo,
Jännä, miten tällaisia tiukkapipoja maastamme edelleenkin melkoisen mittava määrä löytyy! Lähes pomminvarmasti näihin miesten peppujuttuihin ilmestyy nimittäin jo viestiketjun ensimmäiselle sivulle psyko-, homo- tai saunantauskommentti.
Pieniä ihmisiä!
Kiitos asiallisista vastauksista tähän mennessä. :) Ap
Ihanaa saada Naiselta sauvaa /sormia peppuun... ja jos vielä samalla Nainen istuu kasvoillani... IHANAAA!!!!!
Suosittelisin näin alkuun psykiatria molemmille.