Selänteiden perhe: voi luoja miten kauniita ihmisiä!
Parasta on miten Sirpukka on vihdoin alkanut kurtsahtaa mutta ei anna sen haitat, vaan poseeraa kuvissa kauniina ja luonnollisen näköisenä. NIillähän ois varaa palkata vaikka mitä kuvankäsittelijöitä ja naamankiristäjiä. Ja sillä ei ole edes hammaslaminaatteja vaan etuhampaat ihanasti vinksallaan. Aivan uskomattoman siistiä. Onnea heille ja uskomattoman suloisille lapsilleen!
Kommentit (12)
Geeniloton jackpot. Näitä on, minkä mahtaa.
Eemil myöskin komea poika, aivan isänsä näköinen
Tunnen yhden perheen, jossa kaikki ovat kauniita: isä, äiti ja lapset. Kuin hyvin hoidettuja kultaisia noutajia vaaleine hiuksineen ja ystävällisine ilmeineen. Mukaviakin ovat. Joillakin käy tuuri.
Et voi olla tosissasi! Voihan tuo perhe olla ihan Ok jos tuntee heidät eli itse en tiedä mutta kauneus on nyt kyllä Ap:n silmissä
En pidä leveitä kasvoja kauniina, mutta ymmärrän, että joku muu tykkää.
Ap yrittää aloituksellaan saada meidät haukkumaan Selänteiden ulkonäköä. Tosi läpinäkyvää.
Mitä sinulla on heitä vastaan, ap?
Vierailija kirjoitti:
Tunnen yhden perheen, jossa kaikki ovat kauniita: isä, äiti ja lapset. Kuin hyvin hoidettuja kultaisia noutajia vaaleine hiuksineen ja ystävällisine ilmeineen. Mukaviakin ovat. Joillakin käy tuuri.
"kuin hyvinhoidettuja kultaisia noutajia"..
🤔😅 Olipa kehu.
Mulla on ihan helvetin paljon kauniimmat lapset.
No joo, komeita / kauniita ovat. Mutta tätä kadehdin : joku löytää ammatin jossa voi työkseen tehdä sitä mitä haluaisi tehdä vapaa-ajallaan, ja siitä maksetaan hyvin. Kadehdin siis positiivisessa mielessä.
Ootko vajaa?