Lue keskustelun säännöt.
Dna ei toimi kunnolla
15.03.2021 |
Ei mikään laite eikä millään yhteydellä. Meillä erilaisia dna nettilaitteita. Mitne muilla? Häiriökartan mukaan ei ongelmaa.
Kommentit (4)
Soita sinne DNA:lle ja kerro ongelmasta. Ei ne aina hoksaa häiriöitä ilman että joku niistä soittaa.
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Kokeilitko jo ottaa piuhat irti 30 sekunniksi? Voit tarvittaessa kokeilla parikin kertaa. Jos ei edelleenkään toimi, soit vikapäivystykseen.
Itselläni on Dna ja toimii ihan normaalisti.
Ai kaikista tietokoneista, puhelimista, seinässä olevasta kaapelista, mobiilidatat. Tuskin auttaaa kun mikään 5 yhteydestä tai neljästä ei laitteesta ei toimi kunnolla. Tää palsta ei vaadi paljoa niin tää toimii.
Tänne pystyy kirjottamaan mut esim iltalehdet ei kunnolla avaudu. Ei kännykällä ei tietkoneella. Ei mobiilidatalla ei tlaoyhtiön verkolla.