Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Kaupan teko muualla kuin LIDL:ssä

Vierailija
14.02.2021 |

Mitä järkeä on jahtailla bonuksia ja plussia ja muita kun saatte aina lidlist tai muualta halvemmalla? Tuhlata tuhlamisen vuoksi? Kiinnostaisi paljonkohan tämmöiset tienaisi, jos ei huolestuta rahan tuhlaus. Haluaisin itsekin samoihin hommiin.

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
14.02.2021 |
Näytä aiemmat lainaukset

Esim. siksi, että Lidlissä on todella suppea valikoima. Jotkut tavarat sieltä kannattaa hakea, mutta muutoin on mukavampi käydä ostoksilla esim. Prismassa, jossa hinnat ovat useimpien tuotteiden osalta kutakuinkin samat ja samalla reissulla saa kaiken tarvitsemansa.

Vierailija
2/2 |
14.02.2021 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mulla on LIDL-sovellus. Kun olen halunnut jonkun alennetun tuotteen, tuote on loppu jo. Valikoima on todella suppea. Lisäksi LIdlissä on sellainen tietty kamala haju, en tiedä mistä se tulee, mutta sama haju on jokaisessa myymälässä.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kahdeksan viisi yhdeksän