Neitsyt mies ....onko kenelläkään aviomiehenä?
Kommentit (7)
Vastuuntuntoinen, positiivinen, älykäs, lojaali, lempeä, korrekti, luotettava, lapsirakas, ei takerru pikkujuttuihin, ei kysele liikoja, ei puutu rahankäyttööni. Helppo kumppani.
Kääntöpuolena särmättömyys ja jonkinmoinen hersyvän huumorin puute.
Suhteessa yhden neitsyen kanssa ja se on tutustuttanut mut s/m:ään ja anaaliin ja muuhun vastaavaan.
Aika häilyväinen tyyppi, vaikea ymmärtää, ei mitenkään suorasukainen.
Minusta siinä ei ole mitään ihmeellistä. Olimme molemmat toistemme ekat, ja tietenkin alku vaati opettelua. Vai oletteko te arvon mammat olleet seppiä syntyessänne?
Nyt kun fyysinen ja henkinen puoli on molemmilla hallussa, niin seksi oikein nautittavaa...
horoskooppi neitsyttä vai seksuaalista neitsyttä??
En kestä kun joka toinen puhuu toisesta ja joka toinen toisesta asiasta..
Ihan kiva tyyppi, positiivinen, sellanen pidetty, helpostilähestyttävä tapaus. Herkkä, suurpiirteinen. Ei mitään pervouksia.
oon kahen eri neitsyt pojan kanssa harrastanut seksiä. heille siis oli eka kerta minulle ei ja oli kyllä niin noloa touhua ettei voinut kun jälkeen päin nauraa. okei nyt kuulostan ilkeeltä mut niin se oikeesti meni. hyvä kun reiän löysivät, toinen ei kyl tainnu edes sitäkään löytää vaan sohi ties minne.