the-look
Tiinan pitämä the-look klinikka Snelmaninkadulla on hyvä ja Suvi Pitkänen osaa hommansa. Sain hyvää palvelua!
Kommentit (14)
Mä en ikinä leikkauttais itseeni, mutta The Lookin pistoshoitoihin olen ollut erittäin tyytyväinen.
Minulla ei ole kuin huonoja kokemuksia. Erittäin töykeä ja ammattitaidoton palvelu. Työn laatukin ihan mitä sattuu.
Hei, minä kävin vähän avajaisten jälkeen tuolla snellmanninkadun lookissa mikroneulausoidossa. Hoito poisti hienovaraisesti juonteita ja auringon polttamia läiskiä iholta. Hyvä hoito jos ei halua turvautua mihinkään piikkeihin.
Minä ajattelin mennä ottamaan Lookkiin botoxia kulmiini, haluaisin että ne nousee vähän ylemmäs, onko kellään kokemusta kulmien botoxista?
Oon kuullu et lookissa osataan laittaa se hyvin.
On kyllä ihme touhua tuo Tiina Jylhän toiminta. Suomessa hänellä ei ole juridisesti mitään mahdollisuutta harjoittaa liiketoimintaa verovelkojen yms johdosta, mutta ketään ei tunnu kiinnostavan mitä hän täällä touhuaa. Nyt nettisivujen mukaan on avaamassa jälleen uutta liikettä Ouluun. Mistä näitä idiootteja sikiää ketkä tuohon touhuun lähtee aina mukaan? Onnistuvat järjestämään itsensäkin vielä ongelmiin. Vaikuttaa siltä, että jos pyörit jatkuvasti seiskan lööpeissä ja milloin missäkin roskalehdessä, saat tehdä mitä haluat. -Annika
MInulla on aika ensi viikolla Lookkiin ottaa hieman botoxia mataliin kulmakarvoihini, tulen kertoo lisää kun toimenpide tehty. Innolla odotan!
Minulle laitettiin lookissa mesolankoja kohottamaan vähän kulmiani, olen tyytyväinen. Huulijuttuja olen myös käyttänyt.
Pääseekö The lookissa myös itse Tiina Jylhän konsultoitavaksi vai tekeekö muut hommat?
Kyllä pääsee! Itse olin toissa viikolla Tiinan käsissä Snelmanninkadulla!
Joops, sinne vaan, mullekki laitettiin siellä botoxia kesän alussa, hyvin on pysyneet kulmat paikallaan!!! :))
suvi itse mainostamassa puoskarifirmaa? noloa =)
Täytyy käydä testaamassa tuo Oulun piste kun täältä Kimingistä ei kauaa matka vie.. Mahtavatkohan tehdä siellä ihan tavallisia kasvohoitoja?
Itse kävin Oulun Lookilla ja Mirja laittoi täytettä huulijuonteisiin. Lopputulos oli sitä mitä toivoin ja henkilökunta miellyttävää.
Täällä myös tyytyväinen asiakas, otin lookin kauta silikonirinnat 2 vuotta sitten ja tiinalta sai tosi hyvää tukea myös tallinnan päässä :)