Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Kiinteytys ja raskausarpien poisto

Vierailija
27.05.2014 |

Kuulin että jenkeissä suuren suosion saaneita wrappeja saa nyt myös Suomesta. Onko tästä kenelläkään kokemusta? Wrapin, eli yrttikääreen pitäisi kiinteyttää todella tehokkaasti, joten uskaltaisiko tätä kokeilla?

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
13.11.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

Itse olen It Worksin jälleenmyyjäö ja tosiaankaan wrapit eivät poista raskausarpia vaan tasoittavat ihoa jolloin arvet häivyttyvät. Wrapit poistavat kuona-aineita ja todellakin niillä on ihan uskomattomia tuloksia saatu! Itse oli erittäin skeptinen näiden suhteen mutta kun ensimmäisen kerran tulokset näin, en ollut enään! Suosittelen! Facebook sivuillani ( Wrap by Marjo Rovaniemi ) löytyy paljon kuvia ja tietoa tuotteista, ja ehdottomasti kerron lisää kun otat yhteyttä!

Vierailija
2/3 |
27.05.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

No ei mikään kääre poista raskausarpia.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
27.05.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

Haha kaikkeen hölmöyteen sitä ihmiset uskoo. Mitkään kääryleet ei sulata sun läskejä ja luo tilalle lihaksia, mitä KIINTEYTTÄMINEN tarkoittaa.