Onko tämä mies ihastunut?
- juttelee paljon suoraan minulle
- hauskuuttaa
- ottaa kontaktia (mm. Kiusasin hieman niin tökki leikkisästi mahaan)
- katsoo silmiin pitkään
- nauraa hyväntahtoisesti kaikelle vähänkin hauskalle mitä sanon
Kommentit (22)
Vaikuttaisi ihastuneelta tai sitten muuten vaan ihastuttavalta ihmiseltä. Jotkut ovat iloisia ja leikkisiä muutenkin.
Vilauta vähän tissiä niin näet onko kiinnostunut.
On 100% varmaa on on on älä usko näitä muita
On 100% varmaa on on on älä usko näitä muita
[quote author="Vierailija" time="06.04.2014 klo 17:36"]
On 100% varmaa on on on älä usko näitä muita
[/quote]
Retard much?
[quote author="Vierailija" time="06.04.2014 klo 17:29"]Vaikuttaisi ihastuneelta tai sitten muuten vaan ihastuttavalta ihmiseltä. Jotkut ovat iloisia ja leikkisiä muutenkin.
[/quote]
On aika tyly mies noin muutoin. Aluksi oli minullekin tyly, mutta kun pistin samalla mitalla takaisin niin asenne muuttui. Näimme eilen juhlissa ja vietimme loppuiltaa yhdessä.
Hän kehui lopuksi kuinka hauskaa oli ja tahtoi ottaa valokuvankin. :s
Ap
Kysy sitä treffeille ja jos lähtee, niin on kiinnostunut.
[quote author="Vierailija" time="06.04.2014 klo 17:43"]
Kysy sitä treffeille ja jos lähtee, niin on kiinnostunut.
[/quote]
Ei välttämättä. Moni lähtee ihan kohteliaisuudestakin kun ei kehtaa kieltäytyä.
Ei voi täällä tietää kun et sinäkään tiedä. Kysy siltä niin tiedät!
[quote author="Vierailija" time="06.04.2014 klo 17:44"]
[quote author="Vierailija" time="06.04.2014 klo 17:43"]
Kysy sitä treffeille ja jos lähtee, niin on kiinnostunut.
[/quote]
Ei välttämättä. Moni lähtee ihan kohteliaisuudestakin kun ei kehtaa kieltäytyä.
[/quote]
Siis mitä? :D
No ei todellakaan miehet lähde kohteliaisuudesta treffeille :D
tökki mahaan? halusi ottaa valokuvan?
siis todella?
[quote author="Vierailija" time="06.04.2014 klo 18:00"]
tökki mahaan? halusi ottaa valokuvan?
siis todella?
[/quote]
No minua yksi "taputti" päätä kahteenkin otteeseen ja tarjoutui ottamaan kuvan omalla kamerallaan ollessamme reissussa, tyyliin profiilikuvan tms. Toisen kerran löysimme kameran ja tutkimme sen sisältämiä kuvia saadaksemme selville kenen se oli, niin joka toisessa kuvassa olin minä tanssimassa. (Oli niissä muitakin, mutta mä olin aina keskellä ja etualalla.) Mutta ei kuulemma ole kiinnostunut, vaikka siis juttelee suoraan minulle, katsoo silmiin jne. Jopa uuden tyttöystävänsä seurassa, jolle ei erityisemmin puhu tai yritä hauskuttaa, tai ei muutenkaan ota paljoa kontaktia, ei ainakaan sen enempää kuin on pakko.
Mä käyttäydyn joskus noin sellaisia mielestäni rumia miehiä kohtaan, joita pidän hauskoina tai muuten rentoina tyyppeinä. En siis ole kumppanimielessä kiinnostunut heistä, vaan jotenkin muuten vaan. Olisikohan sama tilanne?
Koskettelu kertoo kiinnostuksesta. Vitsailla voi kaikkien kanssa. Tuntemattomia ei taputella!
No enpä tiedä, toiset on kaikkien kanssa tuollaisia.
Jos on tuollainen kaikkien kanssa, niin kannattaa odottaa hiusten silittelyä tai erotessa sitä että mies jää pitämään kiinni sinusta, olkapäästä tai muuten viivyttää eroamista. Eikä vain pyörähdä ja lähde
JOtkut on tuollaisia kaikkien ihmisten kanssa. Sun kannattaakin nyt seurata minkälainen mies on muiden naisten kanssa.
EI.