Haaveilen hyväkroppaisesta parikymppisestä salinaisesta. <3
Blondi tai brunette. Tiukka pylly ja kiinteät tissit. Naamasta hyvännäköinen ja hiukset ponnarilla. <3 <3 <3 Ihania tyttöjä.
Itse olen 29. Hyväkroppainen 182/74. Tummanvaaleat hiukset, sinivihreät silmät. Voisin nostella semmoista 55 kiloista tyttöä mennen tullen palatessa. ;) Monet tytöt kyllä mua katseleekin salilla, mutta en vaan kehtaa alkaa tuijottelemaan kovin pitkään takas. Salaa vaan, sillein että kukaan ei huomaa. :)
Kommentit (12)
Et saa noilla mitoilla. Multa löytyy sua lyhyempi mies, joka painaa yli 90kg. Eikä ole läskiä, vaan isot lihakset. Kuka todellinen salimuija muka haluaisi jonkun hoikan miehen?
Ps. Jos toi 55kg on joku painon yläraja niin voit unohtaa salimuijat. Salilla käyvä, timmi ja vähän keskimittaa pidempi nainen voi painaa helposti 60-65kg. Toki jos haluat lyhyen naisen niin se on eri juttu.
Höh ja pöh. Tosimies tekee jonkun fiksun aloitteen eikä avaudu tällaisilla palstoilla. Vastaisi niihin katseisiin ystävällisellä hymyllä ensinnäkin. Siitä se lähtee jos on lähteäkseen. Taitaapa ollakin vain silkkaa fantasiaa koko kirjoitus.
Mulekkin kelpais tuommene muija, mut tosin 55kg n aikas vähän timmiltä salimuijalta ellei joku aikas lyhyt ole.
Hymyile niille siellä salilla ja jos tulee sopiva tilanne niin kokeile small talkia. :)
Täällä mä oon tule ottaan? En paina 55kg, se ois aika laiha reenaavaksi mimmiksi, 65kg on lähempänä totuutta :) t. tumma tukka ponnarilla
Mistäpäin olet tummatukka ponnarilla? Joo no nousee kyllä tuo 65kg. Ehkä tuli alakanttiin laitettua tuo 55kg, kun en tiedä naisten painoista niin paljon. Pumppaan rintalihaksia omalla painolla ainakin 20 kertaa. :)
Ei 55kg ole alakanttiin (paitsi jos on pitkä tyttö) , mutta ikä on : parikymppinen harvemmin on ehtinyt treenata kunnon muskelit :P
Voi saatanan saatana! Vai ruikku? Mikä plösö siellä kirjottelee? Mun kropassa ei oo grammaakaan LÄSKIÄ! Revi siitä!!! -Ap
[quote author="Vierailija" time="03.04.2014 klo 12:21"]
Voi saatanan saatana! Vai ruikku? Mikä plösö siellä kirjottelee? Mun kropassa ei oo grammaakaan LÄSKIÄ! Revi siitä!!! -Ap
[/quote]
74kg on tosi luuranko mies, sori.
Pitänee ottaa kuva ja postata linkki tänne, niin katsotaan mitä enemistö sanoo. Saatana!
Oot liian vanha ja ruipelo meille. ;-) Vain toiseen voit enää vaikuttaa. Miehellä pitää olla biiffiä.