Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Black Friday haetuin sana taas googlessa

kaikki kilvan ostamaan
26.11.2020 |

Tällä viikolla Black Friday on taas googlen mokaan haetuin sana. Yleensä sana sää on hakutilastojen ykkösenä, mutta tällä viikolla Black Friday nousee ykköseksi. On markkinointi mennyt hyvin perille. Ihmiset unohtavat https://vertaahintoja.com verrata hintoja ostohysteriassaa.n Googlen hakusanojen vertailu löytyy https://trends.google.com

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
26.11.2020 |
Näytä aiemmat lainaukset

Oho

Vierailija
2/4 |
26.11.2020 |
Näytä aiemmat lainaukset

Hitto, ei oo oikein mitään mielessä mitä tartteis.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
26.11.2020 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ainakaan tähän mennessä julkaistuissa tarjouksissa ei ole mitään johon aion tarttua. Veholla on muutama kiinnostava auto, mutta ei kuitenkaan ihan sitä mitä haen ja muut hakemani tuotteet näyttävät olevan pääasiassa lopussa kaikilta jälleenmyyjiltä eikä liene odotettavissa että niistä tulisi black fraid day tarjous.

Niin, ja olen kyllä hintatietoinen enkä osta BF-tuotteita ylihintaan enkä toisaalta koska saa halvalla jos en moista tarvitse.

Vierailija
4/4 |
26.11.2020 |
Näytä aiemmat lainaukset

Sukset -80% ja kausi vasta alussa. Kallen hiihtovaruste. Nyt hiihtokausi käyntiin.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: seitsemän seitsemän kaksi