Martinan seuraajille kysymys
En ole seurannut häntä kuin muutaman viikon ja onko hän aina ollut noin aktiivinen? Onko ollut aina menossa tai urheilemassa jo parisuhteensa aikana? Vai onko vauhti nyt eron myötä kiihtynyt? Kysyn siksi, etten itse jaksaisi noin hektistä elämää. Olin nähnyt unta ja heräsin miettien tuota vauhtia :D
Kommentit (8)
No jos on varaa niin en näe ongelmaa toiminnassa.
Varakkaat ihmiset eivät matkusta nyt turhaan. Raha ei ole se joka määrää vaan viisaus. Se mikä on oikein ja väärin.
Kai se nyt elää, harrastaa ja tekee töitä niin kuin on aina tahtonut muttei kiviriipan takia aiemmin voinut.
On vissiin aina ollut kovin ahkera ja liikunnallinen. Mikäs siinä, sehän on hyvä, jos joku jaksaa noinkin paljon.
On ollut aina hyvin liikunnallinen😊 työtahti on mielestäni vähän kiristynyt..
Vierailija kirjoitti:
No jos on varaa niin en näe ongelmaa toiminnassa.
Tuskin tätäkään viimeisintä Dubain reissua on maksettu omasta pussista, tai on kyllä, sillä kuuluisalla "nahkalompsalla"
Ja taas voi somessa itkeä kuinka ikävä on omia ... Hieman tekopyhää touhua!
Ihan järjetöntä matkustamista ja menemistä ihan koko ajan. Meillä muilla työntekoon liittyvä matkustaminen on suunnilleen kokonaan jäissä, mihinkään ei voi mennä eikä ketään tavata. Meni maku koko naisesta tämän myötä. Vielä mainostaa miten la tuli Espanjasta ja taas lähti jonnekin. Siinä sitä vastuullisuus näkyy..