Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Onko mitään parempaa kuin naida takaapäin kädet rinnoista puristaen?

Vierailija
04.02.2014 |

Väitän, että ei ole. Ihanaa, kun saa omalta rakkaalta naiselta ihanaa peppua. Välillä, kun on peppua tarjolla, niin on ihana yllättää hänet ja antaakin ykköseen oikein kunnolla. Ja toisinpäin.

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
04.02.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ei ole. En väitä vastaan. Minä tykkään pitää kiinni pepusta molemmilla käsillä ja ikäänkuin rytmittää. Välillä olen ihan paikallani ja annan vaimon työnnellä peppuaan mua vasten. Nam. m59

2/4 |
04.02.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kyllä se takaapäin saaminen on näin naisen näkökulmasta todella mahtavaa!

 

N 40

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
04.02.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ehtiikö teidän miehet hivutella klitorista takaapäin naidessa? Joskus niin toivois, että hivuttelisi vaan ei. Muutamilla on vielä niin lyhyt, että vähän kun joutuu kumartamaan, niin plumpsahtaa nakki pois reiästä. Nuorena tyttönä vähän hävetti, kun peräreikä näkyy, mut näin vanhana naisena tekee jo oikein mieli näyttää sitäkin koloa.

Vierailija
4/4 |
28.03.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

kimppa 2n+m on kivempaa. töitä riittää ja kreemit voi laittaa useampaan paikkaan. ehkä naiset nuolevat puhtaaksi...

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kolme kuusi kaksi