Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Outoja pelkoja

Vierailija
10.12.2013 |

Millaisia "outoja" pelkoja teiltä löytyy ? Itsellä ainakin se, että vaikka mies olisi kotona, en pysty olemaan suihkussa pitkään silmät kiinni. Hirveä kiire tulee pestä samppoot pois naamalta, jotenkin tulee sellanen paniikki että joku tulee tai tekee jotain :D Vaikka koskaan ei ole niin käynyt ja ovi olisi lukossa.

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
10.12.2013 |
Näytä aiemmat lainaukset

Hei, mulla ihan sama juttu :D ! 

 

-ap-

Vierailija
2/2 |
10.12.2013 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mulla ei kai ole mitään outoja pelkoja. En tiedä onko mulla juuri muitakaan pelkoja. Jaa no, ehkä sitten sosiaalisten tilanteiden pelko, en tykkää ihmisjoukoista enkä mistään esitelmien tai puheiden pitämisestä tai julkisesta esiintymisestä.

Tuohon liittyen ehkä puhelimella soittamisen pelko: aina kun pitää soittaa jonnekin virastoon tai hoitaa jotain asiaa, niin käyn tarkaan läpi dialogin, mitä sanon ja mahdollisesti kirjoitan paperille asiat, jotka mun pitää muistaa sanoa.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kolme yksi neljä