Miten oppia taas arvostamaan naisia?
Tämä palsta on osoittanut minulle miten aggressiivisia ja raukkamaisia naiset oikeasti ovat. Miten oppia suhtautumaan naisiin taas kuin ihmisiin?
Kommentit (6)
Aloita joku harrastus tai katso avoimen yliopiston/työväenopiston kautta kursseja. Menet paikan päälle tutustumaan eläviin naisiin.
Jos tuomitset muutaman ihmisen peruusteella koko ihmisryhmän voinet katsoa peiliin. Kiinnitä huomiota positiivisiin ihmisiin niin huomaat niitä kivoja naisiakin.
M34
Jospa lakkaisi pitämästä naisia jonain erillisenä rotuna ja suhtautuisit ihmisiin ihmisinä. Oikeastiko meinaat että miehet käyttäytyvät anonyymina netissä kovinkin sivistyneesti?
Heti kun näet siistin pimpan livenä, levittäytyvän edessäsi, arvostuksesi naisia kohtaan palaa välittömästi.
Siihen asti sun on vaan vedettävä käteesi ja vinguttava kovaa kohtaloasi.
Pysy poissa tältä palstalta, jos noin ahdistaa.
Puhu oikeille naisille oikeassa elämässä. Äläkä kuvittele, että jokainen palstatrolli on nainen. Palsta on täynnä pahaa mieltä. Tämä ei ole totuus.