Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Hakeemaasi sivua ei voi näyttää.

Vierailija
07.09.2020 |

Tuo teksti tulee niin usein tuolla aihe muka vapaalla. Pervoilusta oli jonkun tekemä aloitus. Koitin vastata siihen että omat pervoilut on olleet lähinnä 40 + naisten kanssa. Sivua ei voi näyttää. No ne pervoilut oli kohtuullisen hyviä. Jokainen niistä halusi uudestaan.

Mulle oli ihan yllätys kuinka pervoja naiset ovat. Satunnaisesti ihan ihme innokkaita ja suhteissa pihtareita. Että siinä mielessä miesten kannattaa vältellä suhteita. Näitä 40 + naisia niin älkää muut. Mä haluan ne kaikki.

Kommentit (6)

Vierailija
1/6 |
05.05.2023 |
Näytä aiemmat lainaukset

Nyt on tabu jo kaunis arabialainen musiikki ja vatsatanssi se poistetaan heti.

Fanaattinen kristitty, jatkamme täällä, ja jos onnistut poistamaan tämän, jatkamme muualla, koska kaikkia keskusteluketjuja ei voi poistaa.

Buahaaaaaaaaaaa!

Haaaaaaaaa.X

Vierailija
2/6 |
05.05.2023 |
Näytä aiemmat lainaukset

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
4/6 |
05.05.2023 |
Näytä aiemmat lainaukset

Vierailija
5/6 |
05.05.2023 |
Näytä aiemmat lainaukset

Keskiaikaisuudenpuolueen vanhapiikajaoston kehopositiivisuussiiven virallisen mielensäpahoittamisnäkemyksen vastaiset viestit poistetaan. ; )

Vierailija
6/6 |
05.05.2023 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mitä, kehopositiivisuussiiven mielensäpahoittajat eivät ole saaneet 15 minuutissa poistatettua linkkiä hoikkien naisten vatsatanssivideoon! ; )

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: seitsemän yksi kuusi