Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Mustelmia.

Vierailija
31.08.2013 |

Mulle on tullut kahden viime viikon aikana muutama mustelma ja ei ole mitään hajua, mistä ne voisi johtua. Lääkärissä olen käynyt, eikä se osannut mitään sanoa. On siis tuossa oikean käden kyynärpään yläpuolella, saman käden olkapäässä ja kämmenselässä. Ja kipeitä ovat. Sitä eivät meinanneet uskoa lääkärissä. Sanoin, että niihin oikeasti sattuu, varsinkin tähän kyynärpään yläpuolella olevaan silloinkin, kun siihen ei koske, mutta ei. Ibumaxia käskettiin syödä.

 

Oisiko jollain hajua, mitä voisi olla? Ikää on muuten tosiaan 23v. Lääkäri sanoi, ettei mun iän takia voi olla mitään sairautta, mutta jotenkin meni luotto tohon lääkäriin.

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
31.08.2013 |
Näytä aiemmat lainaukset

No ihan rennosti voit katsoa lähteekö ne itsestään parantumaan. Olethan voinut teloa itsesi nukkuessa, jolloin et muista mitä on tapahtunut.

 

Vierailija
2/2 |
31.08.2013 |
Näytä aiemmat lainaukset

Verenvuotoherkkyyttä ei todellakaan saa määrätä verenpurkaumiin.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kolme yksi kolme