tupakoitsijat levittävät koronaa eniten!
https://www.iltalehti.fi/terveysuutiset/a/1efb7d25-568e-45da-9985-cc2be…
ruokajonossakin oli perjantaina ukkeli joka veti röökiä ja seljeskeli siinä samalla maahan, vaikak tupakointi on jonossa kielletty. siiinä sylkiessä lensi varmaan kaikki taudit ympäristöön
Kommentit (7)
enää en menekän korson hellareiden jonoon, sieltä saa nykyään niin huonot eväät ettei kannata, toisessa hellarissa on paljon poaremmat sapuskat 2 kertaa viikossa vaikka joutuu olemaan sen leipäkirkon 30 minuuttia
myös homoista korona tarttuu eniten
Kaikki tupakoitsijoiden syytä! Korona! Irakin sota! George Floydin kuolema! Beirutin räjähdys! Koirankakat tiellä! Polttoaineen hinnannousu!! Murh!
Ei pidä paikkaansa. Kyllä kaiken maailman kasvissyöjät, viherpiipertäjät, susien ja vihersmoothieiden syöjät tartuttavat koronaa eniten koska heillä ei ole normaalin ihmisen vastustuskykyä mitä esim. liharuoista saa.
Älä jonota ruokaa, asia ratkaistu