Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Osaako puhelin ajatella jo itsekseen vai kyttääkö minua jokin salainen vakoojaryhmä jo?

Andymccouys
14.07.2020 |

Hieman jännä feelis kun laitoin navigaattorin päälle että kävelen motonettiin. Naisen ääni navissa ohjaa välillä jonnekin välillä muuttaakin mieltään ja suunta vaihtuu. Sitten sanoo #en ole varma miten vastata tähän helvettiin kun aivoista saatana#. Hmmm.

se on sitten voinut puhelin talentaa mun puhetta ja sanoja ja luonut loogisen systeemin ja vastaa jostain syystä noilla sanoilla. hieman outoo kyllä tää meno jo

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
14.07.2020 |
Näytä aiemmat lainaukset

Älä ota enempää.

Vierailija
2/3 |
14.07.2020 |
Näytä aiemmat lainaukset

ja nyt huomasin että jääkaapissa oli väänneety selkeesti täysille jääkaappi nuppiin 7! kun se oli ennen nupissa 3. jäätynyt oli sinne vesipullokin. onko joku käynyt täällä kun olin 2 tunnin lenkillä,. ikkunakin on auki eli siitä on voitu kiivetä sisään ja ulos. kitarakin oli epävireessä eli on koskettu-. ja onko jäätyneeseen veteen sotkettu jotain seuranta-ainetta tai myrkkyä että saatas pää sekaisin ja osastolle sit pakkohoitoon ja uudelleenohjelmoitavaksi ja mikrosiru siellä asennetaan huumeissa?

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
14.07.2020 |
Näytä aiemmat lainaukset

Vierailija kirjoitti:

Älä ota enempää.

hermolääkkeeksi olisin yhden bissen hakenut mutta en löytänyt yhtään tölkkiä matkalla joten rahat ei riittäneet. siispä 2 viikkoa tässä odotellaan tilipäivää eli sossua