Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Bloggaajat anti-mainostajina

Vierailija
13.07.2020 |

Onko teillä sellaisia bloggaajia, joita ette arvosta, tai joihin ette voi luottaa yhtään, että jos he, jotain mainostavat, niin tuote jää taatusti hyllyyn? Ja vaikuttaako insta-msinokset ylipäätään positiivisesti teidän ostoskäyttäytymiseen?

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
13.07.2020 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kyllä mua häiritsee nuo perhebloggaajat, jotka on valmiita myymään ihan mitä vaan. Ja pahimmillaan niin, että edellinen postaus on että en käytä koskaan meikkiä, niin seuraava on ’tämä on paras löytämäni meikinalusvoide’.

Tai tunnettusti KELA:n rahoilla elävä perhe mainostaa lähes 100 000 Volvoa ’tällaista ollaan katseltu’.

Vierailija
2/2 |
13.07.2020 |
Näytä aiemmat lainaukset

No esim. voikkuli-Iina mainostaa samoilla kehusanoilla ihan mitä tahansa tuotetta vaan kunhan saa sen ilmaiseksi, en luota. Ja todellinen antimainos on Värikäs P, menee kokonaan maku koko tuotteesta kun näkee miten tämä leidi sitä nuoleskelee ja mässyttää.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: viisi yksi viisi