On se vaan niin ihana :) Kävin katsomassa hääpukuani
tänään. Maailman kaunein puku, sellainen valkoinen unelma odottaa käyttäjäänsä eli mua. Mun oli pakko tohkata tässä, kun miehen kanssa en voi :)
Kommentit (4)
Onko pukusi valkoinen? Sopii siis ihanasti miehesi nenän päässä killuvaan valkoiseen jauhotahraan! Romanttista!
Mites se jotain vanhaa, jotain lainattua -perinne? Edustaako vaginasi näitä entiteettejä?
[quote author="Vierailija" time="16.05.2013 klo 22:44"]
Onko pukusi valkoinen? Sopii siis ihanasti miehesi nenän päässä killuvaan valkoiseen jauhotahraan! Romanttista!
Mites se jotain vanhaa, jotain lainattua -perinne? Edustaako vaginasi näitä entiteettejä?
[/quote]
Sä olet viehättävä ihminen... En pysty samaan täydellisyyteen kanssasi. En esim. mene neitsyenä naimisiin. Tuo ensimmäisenä mainitsemasi asia on tosin poissa päiväjärjestyksestä.
ap
Aaa okei, kihlatun huumeongelma on siis poissa päiväjärjestyksestä. No sehän on mukavaa kuulla, tosi helposti kävi, vielä viikko sitten sulla oli ihan toinen ääni kellossa.
Ihanaa loppuelämää ja avioliittoa teille! Tuleva aviomiehesi voisi alkaa kiertää vaikka yläasteella luennoimasta huumeidenkäytöstä: "käytin laittomia päihteitä, jouduin sairaalaan, mutta sitten sain pois päiväjärjestyksestä. Hallelujaa!".
Ja jos murun sarkasmintaju sattuisi olemaan samalla tasolla moraalin kanssa, vinkkaan, että sitä tuo ylläoleva oli.
"Muru on niin onnellinen, kun hän menee naimisiin..."