voisitko valvoja vastata, kauanko laitoit mulle bannia? vieläkö pipo kiristää?
pari viikkoa jo mennyt. eipä tässä tosin mitään ongelmia ole, pääseehän tänne kirjoittamaan bannista huolimatta. mutta siis ihan mielenkiinnosta, että paljonko panit?
Kommentit (6)
Vaikutat vähän typerältä ihmiseltä. Varmaan kuulut niihin, jotka haukkuvat kaikki muut kuin kantasuomalaiset, kaikenlaiset uskovaiset, vieraat kulttuurit ja tietysti opettajat ja lähihoitajat. Tuollaiselle sietääkin laittaa bannia, toivottavasti kymmeneksi vuodeksi. Oikein kerjäät verta nokastasi, todellinen vastarannan kiiski.
Mä sain kerran vuorokauden bannia, kun vertasin syöpäsairautta vaikeasti masentuneeseen. Molemmathan voivat olla kuolemaan johtavia ja kärsimystä aiheuttavia sairauksia. Eivät ilmeisesti sitten kuitenkaan palstan valvojan mielestä.
Valvoja on varmaan sitten masentunut:(
[quote author="Vierailija" time="24.04.2013 klo 16:43"]kukkelikuu! valvojaaaahhhahaaaahhhhaaaaa! missä oleeeet?[/quote]
ei selvästi tarpeeksi.
ai ei tarpeeksi? no, onneksi hän suuressa vallantunteessaan voi laittaa sitä lisää mielinmäärin niin paljon kuin sielu sietää:)
ap
kukkelikuu! valvojaaaahhhahaaaahhhhaaaaa! missä oleeeet?