Lue keskustelun säännöt.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Alue: Aihe vapaa
Oletteko huomannut että Coronan sairastaneet punakampia ja silmät vaaleanpunaistuneet?
26.05.2020 |
Pistää silmään tämä ainakin julkisuudessa esiintyvistä joilla ollut Corona. Silmät verestää ja naama punakka. Näin B. Johnsonillakin.
Kommentit (2)
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Alue: Aihe vapaa
Mä olen huomannut että ne tartunnan saaneet ovat niitä jotka muutenkin epäsiistejä tapauksia vaikka yrittävät esittää hienoa, eikä koti ole siisti.
Huoneistonsa vilisee kuoriaisia ja muuta, kaikki mahdolliset allergiat vaivaa ja niistä tehdään aina numero, ja lapset pyörii lattialla ja koirat nuolee niiden naamoja. Koko perhe on aina flunssassa, influenssassa, mahataudissa ja koronassa jopa. Ollaan muka urheilullisia, mutta ihosta ei näy ulkoilu vaan se on verisuonisen näköinne kasvoistakin. Mainostavat kaikille syövänsä luomua, mutta totuus on muuta jos näet vilaukselta heidän jääkaappiinsa kun avaavat sen.