Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Siemailen nyt suklaakaffia ja kerron teille miekkosesta

Vierailija
09.04.2020 |

On ollut vähän tappelua ja huutoakin, itse asiassa olen huutanut miekkoselle vain yhden kerran XD. Silloin meni kuppi nurin ihan kunnolla. NOH.

Ensinnäkin hyi tämä huppari on kostea pesun jäljiltä.

Niin se miekkonen. Niin nykyään sitä jotenkin luottaa ihan eri tavalla kuin aikaisemmin. Emme aika tiedä missä toinen viipottaa, mutta kummankaan ei tarvitse epäillä mitään. Miekkosella on myös naikkoskamuja ja hän on heti alusta asti puhunut heistä ihan tavallisesti, enkä oikein jaksa sen kummemmin heistä välittää.

Eri asia jos miekkonen ei puhuisi heistä avoimesti ja uusia naikkosia ilmestyisi joka nurkan takaa XD.

Noh, niin, en tiedä. Jotenkin on sellainen hyvä fiilinki miekkosen kanssa. Sellainen luottavainen, että karikoista huolimatta meillä on lovea💗

Kommentit (0)

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla