Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Onko muilla Sokoksen 3+1-tilauksia tulematta?

Vierailija
03.04.2020 |

Tilasin keskiviikkona yhden ja perjantaina toisen tilauksen, ekasta tilauksesta tuli yksi tuote erikseen mutta mitään muuta ei ole vielä tullut? Onhan tästä jo kaksi viikkoa kuitenkin, olenko ainut vai pitäiskö jo kysellä tilauksieni perään? :D

Ei mulla nyt kiire ole mutta...

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
03.04.2020 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kärsivällisyyttä vaaditaan todellakin. Mä tilasin silloin torstaina yhden ja se tuli toissapäivänä eli päivää vaille kaksi viikkoa meni.

Vierailija
2/4 |
03.04.2020 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mulla tehty 3+1 päivien tilaus 21.3, eikä ole vieläkään tullut.. Siellä on ilmeisesti melkoinen ruuhka tilausten kanssa..

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
03.04.2020 |
Näytä aiemmat lainaukset

Tiedän ihmisiä jotka ovat töissä siellä varastolla pakkaamassa niitä teidän ostoksia. On ruuhkaa, kiirettä, täys hässäkkä päällä ja hirveästi hommia. Olkaa kärsivällisiä. :)

Vierailija
4/4 |
03.04.2020 |
Näytä aiemmat lainaukset

No, jos edes puolet niistä yleensä paikan päällä shoppailleista on tehnyt nettitilauksen niin totta kai on ruuhkaa. Älä nyt vielä mitään perään kysele.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kolme kolme yksi