Menetin neitsyyteni 17-vuotiaana pakettiautossa juhannuksena. Että näin.
Kommentit (24)
Saunan lauteilla ihastukselleni 16-vuotiaana. Taisin olla liian nuori. Kutsuin sitä ystäville kun kerroin naimiseksi. Ja selitin miten tän kundin siemennesteet valuivat joka puolelle.
14-vuotiaana erittäin natisevassa sängyssä.
14-vuotiaana kännissä laivareissulla (oltiin kavereiden kanssa ilman kenenkään vanhempia siellä) 23-vuotiaalle ruotsalaiselle. Vähän hävettää tuo, että se oli ruotsalainen... mutta ei tainnu olla kovin hyvä kokemus miehellekään, kun kesken touhujen kävin vessassa kusella. XD
.....mä en muista. Oikeesti, en muista.
Enkä ole ihan varma siitäkään, kuka se oli.
Vuoden sentään muistan, 1972.
Vapaaehtoisesti, omasta vapaasta tahdosta vai...?
17-vuotiaan poikaystävälle mun sängyssä. Ei ollut mitenkään ihmeellistä..
17-vuotiaana yksissä juhlissa 19-vuotiaalle tytölle.
Mies31v
Karvalakille 35- vuotiaana ihan ok..
kaverini äidille 19v:nä hänen aviovuoteessa
17-vuotiaana bileissä kauheassa kännissä olleelle kovispojalle.
Asiat olisi voinut tehdä toisin, kauniisti, rukoillen ja Raamatun mukaisesti mutta toimin kuten tyypillinen teini.
Kumilla vai paljaana ja oliko mieskin kokematon? Laukesitko?
15-vuotiaana silloisen poikaystävän sängyssä. Parhaiten muistan kuinka kamalasti se sattui.
14-vuotiaana silloisen poikaystäväni kanssa, hän ei ollut neitsyt. Olimme vanhempieni luona koska asuin tietysti kotona vielä silloin. Hän laukesi mutta minä en, mielestäni se oli kivuliasta joten ei siitä voinut oikein nauttia.
Lasketaanko sormetusta sisään? Jos niin 14-vuotiaana urheiluleirillä vuotta vanhemman pojan kanssa. Jos ei niin... muutama vuosi harrastettiin vaatteet päällä ja oikeaa yritystä oli 17- ja 18-vuotiaana, muttei uponnut kunnolla sisään kun lihakset kramppasi niin pahasti. Ihan oikeasti en muista mikä oli ensimmäinen kerta kun yhdyntä onnistui :D Joku kerta 18-vuotiaana kumppanilla taas veltostui eikä uponnut. Joskus 18-vuotiaana se kuitenkin oli, yksi kerta oli ainakin jonkun baaripanon kämpillä, luokatonta seksiä, mutta ainakin jotenkin onnistui. Ja 18-vuotiaana oli myös muutama säätö (eri aikoihin) joiden kanssa onnistui jo paremmin. Ensimmäinen kerta, jonka muitan onnistuneen hyvin oli 18 v poikakaverin kotona saunassa.
Vierailija kirjoitti:
17-vuotiaan poikaystävälle mun sängyssä. Ei ollut mitenkään ihmeellistä..
Monestihan ensimmäinen kerta on naiselle ihan mitåän sanomaton, ei tunnu missään. Jotenkin olisi luullut että penis on kovempi ja isompi.
Toki fyysinen yhteys on ihanaa kun mukana on tunteet toista kohtaan ja himo sitä kautta toiseen mutta noin kun miehillä on heti mahtavaa niin naisilla harvoin.
100 datsunin etupenkillä. Eikä siitä oikeen mitään tullu, minä 19v ja tyttö tais olla 16v. Myöhemmin naitiin sitten kunnolla
Olen edelleen neitsyt kun sopivaa miestä ei ole löytynyt
23-vuotiaana tukevassa humalassa ilman ehkäisyä yksiöni sängyllä
15 vuotiaana teltassa Blåbäskullenilla Ruotsissa.