Lasketteko sisään?
Aloin miettimään etten koskaan saa laskea sisään? miten muut teette?
Naimisissa 10vee
Kommentit (16)
Joskus sisään ja joskus kumiin. Ennen laskin aina sisään. Pitkä suhde takana eikä kumi ole ehkäisyn vuoksi.
Aina sisään. Ei tulisi mieleenkään vetää ulos ja ruikkia pakaroille tai rinnoille tms., aivan älytöntä pornon matkimista. Sinne sisään ne kuuluu, ja sinne ne myös menee.
Suhteessa aina sisään, uusien kanssa luonnollisesti kumiin.
Sisään menee aina, paitsi pyllyssä kumiin.
Spurgut lasken aika sisään rappukäytävään.
Saa alakerran täti sitten ajaa niitä sateenvarjolla ulos.
Sisään joka aukosta. Oon tarpeeksi mies ilman roiskimismanööverejäkin ja tunteena se on kaikkein paras, kun saa laueta syvälle kuumaan onkaloon.
Milloin minnekin. Suuhun en saa laueta, seon sääli.
Ei tarvetta roiskia ympäriinsä ja vaimo ottaa aina sisään. Pieni vaihtelu voisi virkistää, mutta en valita.
Vakinaiseni uhkaa harventaa seksikertoja, jos lauon sisään ja on sen joitakin kertoja tehnytkin, on kuulemma niin epämukavaa kun sitä valuu pitkään. Pari kertaa kuussa lasken sisään siitä huolimatta, koska se vaan tuntuu näin miehenä paljon paremmalta, kuittaan vaan tuntuneen liian hyvältä ja yllätti niin etten ehtinyt vetää ulos. Häntä ei myöskään saa muualle naida kuin pimppaan, joka on kyllä tylsä juttu.
Vieraan kanssa aina sisään, olipa mikä aukko vain kohteena ja aina tuntuu kelpaavan.
Sisään lasken ja avovaimo tykkää kun spermaa on pillussa ja on kuulemma kiihottavaa kun ne silloin tällöin valahtaa sieltä pikkareihin.
Kyllä joulupukki pitää laskea sisään jos ovehen kolkuttaa
Vierailija kirjoitti:
Milloin minnekin. Suuhun en saa laueta, seon sääli.
Meillä taas ei saa laueta naamalle suihinoton yhteydessä vaan aina imetään viimeistä tippaa myöden. Itse haluaisin ruikata naamalle tai rinnoille, mutta se ei meillä käy. Menee kuulemma hyvät aineet hukkaan ja tulee sotkua.
Aina sisään perille asti.
Joskus vaimo yllättää suihinotolla. Yleensä kestää aika kauan, mutta ottaa loppuun asti ja nielee ylpeänä. On vähän epävarma suihinottotaitojensa suhteen ja tykkää kun saa minut laukeamaan.
Lucky me!
Tietysti lasken sisään. Ihan kaiken ja joka kerta.
T. Mies