Shirly Karvisen feikki olemus ja kovaäänisyys pilaa Hitlistin
Katsotteko ohjelmaa? Eihän tuota voi katsoa, kun tuo Shirly huutaa koko ajan ja on niin selkeän ylifeikki..
Niin paljon mainosteltiin, mutta menee mm. tuon huudon takia vaihtoon..
Kommentit (24)
Shirly on täysin turha julkkis. Isopäinen "thaityttöbimbo" (okei on vissin kiinalainen, mutta whatever). En ymmärrä millä perustein voitti missukkakisat ja nyt on sen varjolla tyrkyllä jokaiseen mahdolliseen b-luoka tosi-TV -formaattiin.
Mitä muuta tehnyt myös kasvoilleen?Oudon näköinen vai onko vain lihonut.Ei tosin mua haittaa kun en ole mies.
Esko sentään rauhallisena niin hieman tasoittaa tuota. Toivottavasti tuo Shirly on katsonut ensimmäisiä nauhoitettuja jaksoja ja rauhoittunut hieman, jos haluaa että katsojat pysyvät.
”10 000 euroa!!!!”
Vierailija kirjoitti:
Mitä muuta tehnyt myös kasvoilleen?Oudon näköinen vai onko vain lihonut.Ei tosin mua haittaa kun en ole mies.
No ainakin meikattu niin että kulmakarvat on eri paria keskenään. Näyttää naamapuolelta.
Toivottavasti joku sanoo sille tuosta huutamisesta vai voiko olla niin että tuottaja, ohjaaja tms. tykkää tuosta huutamisesta..
Mielestäni hän on kaunistunut sitten missivuoden. Useimmiten niin käy.
Eskohan on yllättävän miellyttävä.
Outoa, että näille riittää palkintorahaa mutta Suurin pudottaja-voittaja sai vain vuoden kuntosalikortin ja sängyn, jotka varmaan saatiin ilmaiseksi yhteistyökumppaneilta.
Kaunis on, mutta liian paljon äänessä, voisi antaa tilaa Eskollekin koska Essulla näyttää homma onnistuvan hyvin.
Esko olisi voinut juontaa tämän yksinään ilman huutavaa juontajakumppaniaan. Esko on ihan hyvä tässä.
Tykkään ohjelmasta, mutta Shirlyn huuto on kamalaa.
Siis ihan järkyttävää. Eskokin vaikuttaa siltä että voisko toi olla hiljempaa :D
"Upeeta" on nyt huudettu jo aika monta kertaa, riittäisi jo.
Naiset on julmia, ei mahda mitään.
Shirly huutaa ihanasti tuolla tavalla myös silloin, kun ollaan intiimisti. En voi katsoa Hitlistiä, kun tulee ne mielikuvat ajatuksiin, ja alkaa jöpöttää.
niin pilaa! Kovaääninen ja puhuu muiden päälle. Tarve olla jatkuvasti äänessä.