Herranjumala kuinka kaunis nainen minun työkaveri on!
Minulla on uskomattoman kaunis viisikymppinen nainen duunikaverina. Palan halusta ja haluaisin tutustua häneen. Mutta uskallanko? Mä oon itse 35-vuotias mies eli meillä on kyl ikäeroa. Mutta tää nainen on niin huikea ja sexy. Tää nainen on varattu mutta ei koskaan puhu miehestään. Mun on pakko saada tää nainen itselle. Ajattelen sitä ihan koko ajan.
Kommentit (10)
Nyt on pakko kysyä minkänäköinen on kaunis ja kuuma viisikymppinen?
Vähän uudemman tyyppinen ikäeroketju.
Vierailija kirjoitti:
Nyt on pakko kysyä minkänäköinen on kaunis ja kuuma viisikymppinen?
Jennifer Lopez?
No tämä nainen on vaan niin upee, kaunis ja ottaa koko tilan itselleen kun astuu huoneeseen. On täällä firmassa muitakin varmaa jotka kuolaavat perään... Näyttää ikäistään ainaki kymmenen vuotta nuoremmalta. Oon valmis mihin tahansa hänen vuokseen. Jopa rikkomaan parisuhteensa jos hän tuntisi samoin. Minulla ei ole ollut aiemmin mitään sykettä vanhempiin naisiin, mutta tää nainen tekee mut hulluksi halusta. Voisin ryhtyä myös rakastajaksi - mikä tahansa rooli hänen rinnallaan, kanssaan olis unelmien täyttymys.
Mistä tiedät hänen ikänsä? Tuontyyppiset naiset ovat yleensä sellaisia, etteivät ole nuoremmista kiinnostuneita tai ainakaan noin nuorista kuin sinä. Mutta saahan sitä haaveilla :)
Yks mun työkaverin vaimo on tän naisen kaveri - siit mä tiedän sen iän. Tai siis syntymävuoden. Jotenkin uskon et tää nainen tuntee samoin tai ainaski toivon. Eikä kyllä kuulkaa auta yrittää sammuttaa näit tunteita kun luen miten petoja nää vanhemmat naiset on sängyssä. Kokemusta ei kyllä itsellä viel oo vanhemmista naisista sängyssä.
Mitä sitten, jos on sun mielestä kaunis?
Jos on varattu, et yritä.
Kiva. Tää antaa mukavasti toivoa meille viiskymppisille.