Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Tietysti varsinkin m*ahanm*uttajan pitää olla kiitollinen

Vierailija
09.08.2019 |

Pelastettu huonoista oloista ja kaikki maksetaan muiden työllä. Totta hitossa pitää olla kiitollinen.

https://www.hs.fi/kaupunki/art-2000006199676.html

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
09.08.2019 |
Näytä aiemmat lainaukset

Pelkästään saamapuolella kun on muiden almujen varassa niin kiitollisuus on vähintä mitä voi odottaa. Lähtisivät kotimaihinsa.

Vierailija
2/4 |
09.08.2019 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kaikki demarit ja demarien äänestäjät on lasten hyväksikäyttäjiä.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
09.08.2019 |
Näytä aiemmat lainaukset

Niinpä. Luulisi että kun pääsevät sotaan pakoon jonnekin rauhalliselle alueelle missä henki ei noin vaan mene, niin he olisivat tosi kiitollisia.

Mutta se onkin päinvastoin. Meidän pitää olla kiitollisia siitä että he ovat täällä viihdyttämässä meitä läsnäolollaan ja siitä että me saamme maksaa heille ylläpidon.On myös suuri kunnia että heille kelpaavat meidän alaikäiset tytöt. Alllah todellakin palkitsee vanhurskaat ja hänelle uskollisena olleet.

Vierailija
4/4 |
09.08.2019 |
Näytä aiemmat lainaukset

Oletko itse kiitollinen, että olet syntynyt turvalliseen maahan? Aloittajan asenteella kiitollisuus karisee nopeasti, joten kannattaa katsoa peiliin. Voi löytyä syy miksi joku ei ole kiitollinen.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kuusi kuusi yhdeksän