Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Amatöörien tanssimisen katselu etoo !

Vierailija
28.06.2019 |

Mistä johtuu että alan voimaan pahoin ja tunnen sääliä katsellessani amatöörien tanssimista. Siellä on ne samat liikkeet vuodesta toiseen kuten mm: vaihtoaskel hyppy, Travoltan sormiliike, kädet veivaa samaa liikettä, ja muuta sontaa. Siis suosittelen että jätätte tanssimisen niillä joilla on taito ja runko !!!

Kommentit (5)

Vierailija
1/5 |
28.06.2019 |
Näytä aiemmat lainaukset

En kyllä tiedä mistä tuollainen johtuu, onko sinulla aina ämpäri mukana siltä varalta, että tosiaan läikkyy yli?

Vierailija
2/5 |
28.06.2019 |
Näytä aiemmat lainaukset

Tanssimisen ei pidä näyttää vaan tuntua. Tanssiminen on kehon ja mielen reaktio musiikkiin :)

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/5 |
28.06.2019 |
Näytä aiemmat lainaukset

On tuo nyt vähän liikaa vaadittu, että ihmiset eivät saisi tanssia, jos heidän tanssinsa ei täytä sinun vaatimuksiasi. Otatko näytteitä vastaan ämpäri lähettyvillä ja luvan saaneet saavat jatkaa tanssia, muitten pitää luikkia pois häpeissään?

Vierailija
4/5 |
28.06.2019 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mitä välii. Kukin hetkukoon miten haluaa.

Vierailija
5/5 |
28.06.2019 |
Näytä aiemmat lainaukset

Onhan se naurettavaa hytkymistä seurata kun aikuiset ihmiset ns "tanssii"

Ymmärtää hyvin kaikki maailman järjettömyydet seuratessaan tanssilattialla mitenkä ihmiset ikäänkuin vaipuvat johonkin transsiin hyppiessään kuin alkuasukkaat.

Tanssi on sairasta touhua !

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: neljä kaksi kaksi