Lue keskustelun säännöt.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Alue: Vauvakuume, synnytys ja taaperot
Turun Caribia kylpylähotelli, kokemuksia?
25.05.2006 |
Tarvittaisiin paikka 2 yöksi ja edullinen tarjous houkuttelisi... 4v ja 6v lapset mukana.
Kommentit (3)
Olimme siellä viime viikolla 2 vrk 2-vuotiaan tyttömme kanssa. Neiti nautti täysin rinnoin. Siellä on tosi kivoja allasalueita ja muutama erilainen vesiliukumäki. Lasten altaassa näyttivät isommatkin pojat viihtyvän. Kyllä siellä ajan saa varmasti kulumaan. Ymmärtääkseni siellä on myös jotain järjestettyä " uintiseikkailua" lapsille. Uloskin pääsi uimaan. Siellä on myös leikkipaikka, jossa pieni pallomeri ja pelisali.
Suosittelen hyödyntämään tarjouksen ja nauttimaan kylpylälomasta.
masunasu rv25 ja tyttö 2v
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
On suunnitelmissa myös tuo Turku tässä kesän aikana...
Alue: Vauvakuume, synnytys ja taaperot
Kokemus pari kesää sitten. Kiva, lapsiystävällinen, siisti ja lapsille turvallinen paikka.
Allasosastolla oli lapset huomioitu hyvin, samoin ravintolassa ja hotellissa muutenkin. Palvelu oli hyvää niin hotellihenkilökunnan osalta kuin ravintolassakin.
Tykättiin. On monta muutakin kylpylää tullut vuosien varrella testattua ja tuo on kyllä kärkipäässä nimenomaan lapsien kanssa.