Laitoin Seiskalle palautetta jossa kiitin kuvan julkaisusta.
Kommentit (6)
aattele nyt ne haluaa olla myös tavallisii ihmisii ettei kaikki niitä tuntis...sää oot tosi tyhmä..ja vahingon iloinen..häpee!!
Sinä puolustat lehteä joka tekee niinkuin haluaa välittämättä kenenkään toiveista tai pyynnöistä. Sitä sinä puolustat!
Vois siihen toiset 140 000 allekirjoitusta tulla niiltä joiden mielestä tää koko homma on menny överiksi.
Ja kyllä jos heillä muka OLISI ollut tuo naamioimattomuuslinja alusta asti niin silloin eivät olisi julkisuudessa olleet kertaakaan ilman naamioita, mutta eipä ole tuo linja pitänyt! naurettavia nämä lordi-fanit!
paraniko elämäsi laatu jotenkin kun Seiska julkaisi kuvan? Saitko siitä jotain mielihyvää? Jotain mitä olisit jäänyt ilman kuvan julkaisua?
T: eräs jolle on ihan yks hailee kenen kuvia seiskassa on, kun en ikinä sitä lue.
Tuo koko juttu on mennyt sairaaksi...