Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

kuka vastuuseen ?

Vierailija
22.05.2019 |

Kenet voi haastaa oikeuteen suvereenista kusetuksesta suomen virallisesta Fake News-puljusta, HeLLsingin sanomat ?

Siellä oli vast ikään juttu myrtsisen suolakurkuista, että kuinka ihmiset mellakoivat sen liikkeen edustalla että saavat niitä kurkkuja itselleen. Ja piti olla NIIN STANAN hyviä ettei ole varsin tottakaan !

Noh, minä menin 6-0 vipuun ja bongasin kaupan tynnyristä noita, ja ostin vielä niitä valkosipuli-versioita, joiden piti olla parhauden multihuipentuma. Vaikka olenkin ahnepaska ja niiden kilohinta oli~9€/kg, meinasin vielä ahnehtia enemmän kuin 2 kpl, niin onneksi en ahnehtinut. Kun pääsin kämpille ja aivan onnessani aloin natustamaan oikean pyttipannun kanssa niitä niin MITÄ VTTUA ????????? Nehän maistuu aivan järkyttävälle scheisselle !!!!! Kuin puputtaisi vetistä porkkanaa ja huuhtoisi sen alas merivedellä. Kuolleen meren vedellä. Niin pirun kitkerää ja suolaista kuin olla ja voi.

Että kyllä tästä nyt joku tarvii saada vastuuseen ja komppanian eteen tiiliseinän viereen !

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
22.05.2019 |
Näytä aiemmat lainaukset

Sarjassamme First World Problems.

Vierailija
2/2 |
22.05.2019 |
Näytä aiemmat lainaukset

Vierailija kirjoitti:

Sarjassamme First World Problems.

No ei ole kyllä tuolla kilohinnalla mikään First World Problem ! Kyllä tuohon hintaan tavaran tarvii olla Premium, kerran hintakin on.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla