Onko noloa olla lyhyt poika?
Moi onko noloa olla 159cm 15-v poika. Loppu pituus noin 168😢. Onko???
Kommentit (7)
No ei tuo ole edes paha. Mä oon 152cm 23v nainen. Varsinkin 168 on jo ihan aikuisen pitunen. Älä murehdi ei toi maailmaa kaada. Tsemppiä! On niitä 110cm ihmisiäkin.
Ja tällä oli seksin kanssa tekemistä miten...?
Loppupituudestasi kukaan ei tiedä vielä yhtään mitään. Kasvukäyrät eivät ole lineaarisia, eli saattaa hyvin tulla kasvuspurtti tai useampikin. Oma poikani kasvoi useamman sentin 16-vuotiaana, sitten pysyi saman kokoisena pari vuotta, ja kasvoi taas juuri kun oli täyttänyt 18.
Ei tietenkään ole noloa! Kukaan meistä ei omalle pituudelleen mitään voi, oli se millainen hyvänsä. Pääasia että olet itse sinut itsesi kanssa. Kiinnostavin mies, jonka olen viime vuosina tavannut, oli ehkä just vähän alle 170 cm pitkä, selvästi itseäni lyhyempi. Harmi vaan, että oli varattu.
Aika lyhyt. Kyllä toi tosi paljon häiritsisi. Tietenkin on lyhyitä tyttöjä. Itse olen 178cm nainen. En ottaisi kuin yli 190cm mies. Olen jo 38, että.