En ymmärrä miehiä,6koiraa ja 2lasta ja mies haluu mut
Omakseen. Yritin kyllä kovasti selittää millaista arki voi pahimmillaan olla, kerroin että oken helposti ärtyvä jos en nuku ja kyllä kiroilen ja jos en muista syödä tarpeeksi usein suutun helposti jopa turhasta. Mies totesi että niin me kaikki :D
Mitä ihmettä? Exä sai mut tuntee etten kelpaa naisena ja tää mies himoitsee mua ja vaikka en antanu haluaa tavata uudelleen ja vaikka mitä. En ymmärrä miehiä ollenkaan. 😁
Kommentit (6)
Voi rakas, minulla on 5 kissaa, 2 koiraa ja lapsi ulko maalaisen miehen kanssa. Silti nykyinen mieheni haluaa minut. Älä usko näihin typeriin av-juttuihin missä aina joku yksinäinen hanskaan hakkaaja kertoo, miksi nainen ei muka "kelpaa".
Kun kelpaa itselleen, kelpaa muillekin :)
Oho. Kyllä olisin luullut, että se olisi valinnut jonkin niistä koirista.
Tosiaan Ap, tuohan on vain normaalia elämää. Sinunlaisen naisen kanssa voi mieskin varmaan olla oma itsensä. Sitähän me kaikki tavoittelemme.
Minäkin lupailen vaikka mitä säännöllisen ..llun toivossa.
En minäkään ymmärrä. Olen ihan nätti lapseton ja (vielä) koiraton nainen ja mua ei halua kukaan :D. Eikä siis ole koskaan halunnutkaan, ikää on nyt 36.
Olet onnekas jos olet tavannut ihmisen joka tykkää just susta :).