Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Kovat halut

Vierailija
20.01.2019 |

Tästä ollut miljoona aloitusta, mutta aiheeseen liittyen... Mies pihtaa, minulla kovat halut, viimeksi sain 8 päivää sitten. Miten saan ajatukset seksistä muualle kun panettaa niin perkeleesti. Yritän käydä töissä, salilla, lenkillä, kavereiden kanssa yms, mutta seksi tai sen puute on koko ajan silti päällimmäisenä mielessä. Herra isomuna nyt kun ei "vaan jaksa".

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
20.01.2019 |
Näytä aiemmat lainaukset

Tuttu tunne.ja sit kun jaksaa homma on hoidettu pikana koska miestä "panettaa niin paljon nyt".ja taas jää itse saamatta..

Vierailija
2/4 |
20.01.2019 |
Näytä aiemmat lainaukset

Sauva vaan esiin ja alat sillä hoitelemaan itseäsi sängyssä, kun mies möllöttää vieressä. Siinä aika äkkiä punnitaan jaksamattomuuden laatu, ja vaikkei ukko siltikään jaksaisi, niin saat itse sentään jotain parempaa kuin pelkkää panetuksen tuskaa.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
20.01.2019 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ap tässä vielä. Pettäminen usein mielessä, mutta en ole vielä sitä tehnyt koska muuten minulla on maailman kultaisin mies. Muut asiat sujuvat paremmin kuin hyvin. Mutta tämä seksin vähyys tuntuu tappavan suhdetta vähän kerrallaan

Vierailija
4/4 |
20.01.2019 |
Näytä aiemmat lainaukset

Se panee jotain toista sun selkäsi takana.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kahdeksan seitsemän kuusi