Lue keskustelun säännöt.
Onko epävarma ja/tai nopea erektio miehellä vika vai ominaisuus?
18.01.2019 |
Onko muiden miehillä jompaa kumpaa ongelmaa/ominaisuutta? Ja miten te suhtaudutte mieheenne ja siihen ongelmaan?
Meillä ongelmaa saattaa olla siten, että erektiota ei joko kunnolla tule tai sitten se häviää kesken kaiken kuin taikaiskusta. Toisinaan seisoo hyvin, mutta sitten laukeaakin hetkessä.
Onko muilla sellaista miestä jolta ”saa parrua” kunnolla? Eli seisoo kun pitää ja laukeaa vasta kun annetaan lupa :)
Mies tietysti kokee olevansa surkea ja eihän se ehkä muuta olekaan jos ensin seisoo huonosti ja sitten heti laukeaa. Mutta onko se mielestänne vika vai ominaisuus kuten naiselle kostumis- tai orgasmivaiva?
Kommentit (1)
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Ominaisuus. Ehkä aika tavallinenkin. Sen kanssa voi kyllä elää, mieshän voi huomioida naista seksissä niin monin muinkin tavoin kuin vain pippelillään.