Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Miksi miehet ovat niin sairaalloisen itsekkäitä perheissä?

Vierailija
13.11.2018 |

Mies saa pakottaa oman nimensä lapsille ja vaimolle. Mies saa vaatia poikaa ja vaimo joutuu synnyttämään useita kertoja jotta ukko saa pojan. Ei ole kukaan haukkumassa tai kyseenalaistamassa miehiä, ehei :) Miesten yleistäminen on kuulemma sairasta psykoottisuutta, miestenne satojen miljoonien abortit eivät ole hulluja? Miksi miehenne ensin kieltävät abortit, mutta sitten suorastaan pakottavan niihin kun mies hyötyy? Ei miehiä aborttikiellossa mikään etiikka kiinnosta, vaan naisen kontrollointi.

Miehet itse vaativat siveyttä ja neitsyyttä vain naisilta ja silti he luulevat olevansa jotain perheen rakennuspalikkoita :D Lopettaa se miesten nimien palvominen, kanat. Miksi te HULLUT, TÄYSKAHJOT annatte miehille nimivaltaa kaksi kertaa, kun olette nähneet mitä miehet aiheuttavat perheissä?

Miehen kiitos nimenvaihdostanne on tyttölasten vihaaminen;) Jokainen nimenvaihtajakan muistaa tämän. TE olette vastuussa kadonneista tyttölapsista Aasiassa.

Ihan turha vinkua miesvihasta niin kauan kun TYTTÖJÄ vihataan heidän biologian takia. Miettikää sitä kanat.

Kommentit (0)

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kolme neljä seitsemän