Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Miehen kalu ei toimi

Vierailija
08.05.2006 |

Sanoo et haluaa mua mut ku ruvetaan hommiin ni muna lerpahtaa,tai tulee heti. Mikä vialla?Ylipaino?

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
08.05.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

korvienvälistä löytyy vika valitettavasti

Vierailija
2/4 |
08.05.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

jos ei peli toimi. kohtuu milloin mistäkin, alkoholi, lääkkeet jne. luulisin ettei se vika oikeesti korvien välissä ole kovinkaan usein.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
09.05.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Eli munasta ei minulle juurikaan iloa ole. On tosi kovana vain ihan muutaman sekunnin juuri ennen laukeamista. Ja laukeaa aina tosi nopeasti.



Itsensä mielestä kun mitään ongelmaa ei ole, niin olemme aika patti tilanteessa. Ylipainoa hänelläkin. Ja muna vain 10cm, ei kovin paksukaan. Seksiä saan n. 2krt/kk.

Vierailija
4/4 |
09.05.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Syykin selvisi: mies on vetänyt hormooneja vuosikaudet :( Kaikki muut lihakset ovat kyllä kovina, vaan eipä se yksi ainut jolla olis mulle merkitystä. Kauhean lämmittelyn kanssa saadaan kalu pelittämään sen verran, että saa rykäistyä muutaman sekunnin panon... jollei sitten laukea jo reisille. Siinä mun seksielämä, käykö kateeks?

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kuusi seitsemän seitsemän