Ex laitto kuvan missä suutelee toista naista
Tosi kamala olotila oltu erossa 2kk laiteltu välillä viestiä ja nyt otti jälleen yhteyttä. Kinusi yhteenpaluuta mut oli samalla juovuksissa niin haukku mut ryppyiseksi kun lähetin kuvan. Lopulta asiat meni siihen että laitto kuvan naisesta jota suutelee. Tunne oli aivan kamala, sydän löi tuhatta ja olotila oli pahoinvoiva, sanoi että saa muualta että ei tarvii mua. Loukkas ihan kamalasti. Kun vuos sitten tavattiin en ois uskonut että täs näin käy, kaipaan silti häntä..kohtalotovereita? juominen tässä hänellä vahvasti kuvioissa
Kommentit (11)
Ei voi ymmärtää miksi joku vielä oikein kaipaa tuollaista miestä. Mitäs jos lakkaat tyystin pitämästä yhteyttä ja katselet jostain jonkin ajan päästä ihan kunnon miehen itsellesi.
Vierailija kirjoitti:
Ei voi ymmärtää miksi joku vielä oikein kaipaa tuollaista miestä. Mitäs jos lakkaat tyystin pitämästä yhteyttä ja katselet jostain jonkin ajan päästä ihan kunnon miehen itsellesi.
Varmaan tässä on takana monta asiaa..itselläni on koulukiusattu tausta, kun aikoinaan pitkästä suhteesta erosin ja menin treffipalstoille tuntui että kiinnostusta oli mutta kukaan mies ei halunnutkaan parisuhdetta. Hän oli mies joka halusi ja kertoi rakastavansa ja teki kaikkea mun eteen. Kunnes alkoi juominen hiipiä, katoamiset, syyttely nämä tapahtui aina kun hän joi ja oli kotonaan. Kun oltiin keskenään hän oli täydellisen ihana. Sen takia täss on ristiriita löytyy hänestä rakkaus ja minusta taas tuntuu että en löydä koskaan ketään ja en tiedä miksi olen hänessä niin kiinni oli kuitenkin samoja kiinnostuksen kohteita
Kyllä Räikköset on silti enemmän wt kun te!!
Laita sie sille kostoksi kuva jossa panet toista miestä.
Just aattelin että laita kuva jossa otat toisen miehen heppiä sisään.. :DD
Onko teillä lapsia?
Aa sori ei varmaan ole lapsia jos ootte vasta vuosi sitten tavanneet. En lukenut tekstiä ensin huolella. T.9
Vierailija kirjoitti:
Aa sori ei varmaan ole lapsia jos ootte vasta vuosi sitten tavanneet. En lukenut tekstiä ensin huolella. T.9
Ei oo lapsia ja oltiin oltu 10kk yhdessä
Unohda tommonen juoppolalli.