Miten tuot sinkkuna ilmi seuralaiselle nainen/mies että haluat seksiä?
Millaisia alotteita ja missä? Mites yleisillä paikoilla? Onko joku kehdannut ehdottaa putkimiehelle tms?
Kommentit (4)
Selkeä flirttailu ja aika suorasukainen kysymys tai kommentti pienen kosketuksen kera, ihan vaikka selkään/ hartiaan hipaisu. Suora kysymys ihan siksi, että on muuten suuri vaara, että vastapuoli luulee olevan kiinnostunut myös romanttisesti.
Tämä kokemus siis vastarannalta, kun minä en ole halunnut harrastaa vain seksiä, oon parisuhdenainen. En ole ottanut yhtään pahaksi suorasukaisia ehdotuksia, helpompi molemmille kun tietää missä mennään. Osa miehistä on vetäny herneen nenään, osa ottaa kivasti tyyliin et voi harmi, olis varmaan ollu ihanaa tms.
Minulta kysyttiin "lähdetäänkö toteuttamaan seksifantasiasi" Siitä sitten mentiin enkä ole katunut jälkeenpäin.
Keskustelussa on helppo tuoda esille, että on sinkku ja samalla kertoa sinkkuelämästä. Ja miten sen huonoin puoli on se, ettei saa seksiä.