Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Mitä mieltä olette naisen lihaksikkaista jaloista luonnostaan

Vierailija
11.05.2018 |

Nilkka on ohut, mutta pohjetta kun jännittää tulee n. 90 asteen kulma pohjelihaksen ja nilkan välille. Nyt en treenaa erityisemmin, mutta perintönä on tullut tämä ominaisuus ja treenatessa pahenee. Naisellisuudesta ja sievistä pikku jaloista ei puhettakaan. Urheilussa pärjään hyvin miehillekin riippuen lajista.

Kommentit (3)

Vierailija
2/3 |
11.05.2018 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mulla myös julmetut pohjelihakset. Nuorempana tunsin ruutuhameessa itseni skotlantilaiseksi, mutta nyt alan olla siinä iässä, että arvostan kehoani ihan sen terveyden ja toimivuuden vuoksi.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
11.05.2018 |
Näytä aiemmat lainaukset

No nii-i, ei ole naisellista ei, mutta minkäs tälle voi. Onneksi mulla on mies, joka rakastaa mun koipia mutta jos olisin sinkku sellaiseksi varmaan jäisin. Ei vaan, nämä on helppo peittää leveälahkeisilla housuilla ja pitkillä hameilla.