Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Ilma painostaa minua inhottavasti

Vierailija
09.05.2018 |

Kevät. Aurinko paistaa, on lämmintä. Ihan kiva sinänsä. Mutta kun tulee tunne, että pitäisi ja haluaisinkin olla ulkona nauttimassa säästä ja kaikesta muusta, mutta kun ei minulla ole kavereita. Juuri yritin käydä ulkona yksin, ihan vain kävelyllä pitkin kaupunkia, mutta en pystynyt nauttimaan siitä, kun näin, kuinka muut olivat yhdessä terasseilla, jätskeillä, piknikillä... Mitä kivaa kesäaktiviteetteja keksitte yksinäiselle?

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
09.05.2018 |
Näytä aiemmat lainaukset

Itse ostin pimennysverhot jokaiseen huoneeseen ja elän kuten muinakin vuodenaikoina: omassa seurassa lukien, tehden käsitöitä ja katsoen sarjoja..

Vierailija
2/2 |
09.05.2018 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mikä on sellainen asia, mitä et voisi tehdä yksinkin? Sen kun menet terassille, jäätelölle tai piknikille. Muuta siis asennettasi, tai hanki ystäviä.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kuusi neljä kuusi